Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Czytaj więcej »
Newsletter

 

OKRES WIOSNA/LATO   

Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni okres 1 V - 30 IX

do 22 VI czynna tylko Ekspozycja Plenerowa Broni i Uzbrojenia Morskiego, 

od wtorku do niedzieli - godz. 10.00 - 18.00

Ostatnie wejście osób zwiedzających 17.20.

Sale wystawowe w budynku MMW nieczynne - przebudowa 

Okręt-Muzeum ORP "Błyskawica" okres 1 V - 30 IX

od wtorku do niedzieli

- godz. 10.00-13.00 i 14.00-18.00

Ostatnie wejście zwiedzających - godz. 12.30 i 17.30.

Informacje o zwiedzaniu
i usłudze przewodnickiej
tel. 58 620-13-81 wew. 22 lub rezerwacja@muzeummw.pl
Rezerwacje przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00 
(podczas gdy edukatorzy prowadzą zajęcia nie mogą odebrać telefonu od Państwa.
W takiej sytuacji prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres mejlowy lub kontakt telefoniczny w terminie późniejszym)


 


 

 


 

 

KIEROWNICY DZIAŁÓW, SAMODZIELNE STANOWISKA

O MUZEUM / Schemat organizacyjny / KIEROWNICY DZIAŁÓW, SAMODZIELNE STANOWISKA

Kierownik Działu Opracowań Archiwaliów

dr Tomasz Neubauer

tel.:(58) 620 13 81 wew. 31  
e-mail: dokumentacja@muzeummw.pl

e-mail: tomasz.neubauer@muzeummw.pl

Biblioteka

Jan Tymiński

tel.:(58) 620 13 81 wew. 32; 
e-mail: bibliotekarz@muzeummw.pl

Kierownik Działu Opracowań Muzealiów

Aneta Baranowska

tel.:(58) 620 13 81 wew. 21
e-mail: aneta.baranowska@muzeummw.pl

Kierownik Działu Edukacji i Promocji

Tatiana Baczyńska

tel.:(58) 620 13 81 wew. 36; tel. kom.: 885 505 801
e-mail: tatiana.baczynska@muzeummw.pl

Kierownik Administracji

Marek Szymocha

tel.:(58) 620 13 81 wew. 19; tel.kom.: 885 505 802
e-mail: marek.szymocha@muzeummw.pl

Główny Inwentaryzator

Agnieszka Ruta

tel.:(58) 620 13 81 wew. 17; tel.kom.: 601 329 482
e-mail: agnieszka.ruta@muzeummw.pl

Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych

Andrzej Jankowicz

tel.:(58) 620 13 81 wew. 27; tel. kom.: 601 248 514
e-mail: pelnomocnik@muzeummw.pl

Samodzielny Specjalista ds. marketingu

Agnieszka Skibińska

tel.:(58) 620 13 81 wew. 32; tel. kom.: 601 763 749
e-mail: marketing@muzeummw.pl

Sekretariat

Bożena Wojtowicz-Wojciechowska

tel.:(58) 620 13 81 wew. 10;  tel. kom.: 691 978 273
e-mail: sekretariat@muzeummw.pl

Kancelaria

Bożena Kroplewska

tel.:(58) 620 13 81 wew. 16
e-mail: muzeum@muzeummw.pl

Kierownik Działu Konserwacji

Monika Mucha

tel.:(58) 620 13 81 wew. 27, tel. kom.: 885 505 804
e-mail: monika.mucha@muzeummw.pl



Polecamy

Partnerzy