14 LIPCA – SPACER HISTORYCZNY

14 lipca o g. 13.00 Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni zaprasza na Spacer historyczny z zabytkami Marynarki Wojennej w tle.

To dwugodzinny spacer z naszym przewodnikiem, podczas którego odwiedzimy miejsca pamięci związane z historią Marynarki Wojennej - tablice pamiątkowe, pomniki, krzyże oraz budynki. Nie zabraknie oczywiście opowieści o naszym okręcie-muzeum ORP Błyskawica! Wszystko znajduje się w niedużej odległości od Muzeum, w obrębie Skweru Kościuszki. To przyjemny i ciekawy spacer dla niemal każdego.

Spotykamy się w holu głównym Muzeum MW. Cena: 10 zł/osoby

Zajęcia przeznaczone są dla WSZYSTKICH od 7 roku życia!

Na spacer zapraszamy maksymalnie 5 osób, dlatego prosimy o wcześniejsze zapisy pod nr tel. 58/620 13 81 w. 20, 22.