A
a

Aktualności muzeum

MUZEUM MARYNARKI WOJENNEJ W GDYNI GRA RAZEM Z WOŚP – 32. FINAŁ

Kolejny już raz przyłączamy się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Licytacje naszych orkiestrowych upominków już ruszyły!

Specjalne rodzinne zwiedzanie okrętu podwodnego (typ Kobben) ORP Sokół wraz z dyrektorem Muzeum MW we wrześniu 2024 r. To jedyny taki obiekt w Polsce! Okręt ma charakter swoistego pomnika upamiętniającego tysiące polskich marynarzy pełniących tę elitarną służbę. To zabytek wojennomorskiej techniki z głębokim historycznym przesłaniem.

Unikatowy album fotograficzny z podpisami autorów (!) „ORP Błyskawica. Wierny Okręt” to wyjątkowe wydawnictwo – pierwszy album w całości poświęcony ORP Błyskawica. Na blisko dwustu zdjęciach autorzy z Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni przedstawili historię legendarnego polskiego niszczyciela – od budowy, przez bohaterską służbę w czasie ostatniej wojny światowej, aż po współczesność.

Wyjątkowy zestaw! Kubek oraz notes w wizerunkiem okrętu podwodnego ORP Sokół, znajdującego się na Ekspozycji Plenerowej Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni!

https://allegro.pl/…/kubek-oraz-notes-z-wizerunkiem…

 

Trzy wyjątkowe zestawy! – wejściówka rodzinna do Muzeum MW na bezpłatne zwiedzanie ekspozycji ważna do końca 2024 r. wraz z naszym kalendarzem kolekcjonerskim na 2024 rok. Zamieszczone są tam unikalne zdjęcia „Towarzyszy broni”- zwierząt służących na okrętach Marynarki Wojennej podczas II wojny światowej.

https://allegro.pl/…/kalendarz-kolekcjonerski-z…

https://allegro.pl/…/kalendarz-kolekcjonerski-z…

https://allegro.pl/…/kalendarz-kolekcjonerski-z…

DOŁĄCZ DO NAS!

WOŚP - 32. FINAŁ

Aktualności