OD 9 MAJA MUZEUM OTWARTE

Już od 9 maja udostępniliśmy Muzeum zwiedzającym. Jesteśmy otwarci w godz. 10.00-15.30 (kasę zamykamy o godz. 14.45).

Jednak w związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce, w trosce o bezpieczeństwo Zwiedzających oraz pracowników Muzeum, prosimy o przestrzeganie poniższych zasad:
1. Po wejściu należy zdezynfekować ręce płynem znajdującym się przy drzwiach wejściowych.
2. Wymagane jest noszenie ochrony ust i nosa.
3. Osoby wchodzące do Muzeum będą poddane obowiązkowemu pomiarowi temperatury.
4. W Muzeum może przebywać jednorazowo maksymalnie 30 osób (po 10 osób na każdym poziomie – zgodnie z aktualnym rozporządzeniem).
5. Prosimy o niedotykanie eksponatów ani ekranów multimedialnych (będą wyłączone).
6. Należy zachować 2 metry odstępu w kolejce i pomiędzy zwiedzającymi.
7. Prosimy o dostosowanie czasu zwiedzania do maksymalnie 45 minut.
8. Możliwa jest telefoniczna rezerwacja usługi przewodnickiej dla grupy do 5 osób.
9. Do odwołania nie oferujemy usługi przewodnickiej dla większych grup oraz zajęć edukacyjnych.
10. Rekomendowana jest płatność kartą.
11. Strzelnica multimedialna pozostaje zamknięta do odwołania.
12. W pozostałych sprawach porządkowych obowiązują przepisy Regulaminu Zwiedzania Muzeum MW.

Dziękujemy za wyrozumiałość i współpracę.
Życzymy miłego i bezpiecznego zwiedzania naszego Muzeum!

Okręt-Muzeum Błyskawica pozostaje zamknięty do odwołania.