Spacer historyczny z zabytkami Marynarki Wojennej w tle

Zapraszamy na nowość w naszej ofercie - dwugodzinny spacer z przewodnikiem, podczas którego odwiedzimy miejsca pamięci związane z historią Marynarki Wojennej - tablice pamiątkowe, pomniki, krzyże oraz budynki. Nie zabraknie oczywiście opowieści o okręcie-muzeum ORP Błyskawica! Wszystko znajduje się w niedużej odległości od Muzeum w obrębie Skweru Kościuszki. To przyjemny i ciekawy spacer dla każdego.

Zajęcia przeznaczone są dla WSZYSTKICH od 7 roku życia!

Czas trwania 120 minut

Cena 10 zł/osoby

Grupa min. 7 osób, maks. 25 osób

Jak zamawiać lekcje?

Lekcje należy zamawiać telefonicznie pod numerem Działu Edukacji i Promocji MMW:

58 620 13 81 wew. 22, 20 od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15 lub pod adresem e-mail: rezerwacja@muzeummw.pl

Zamawiając należy podać następujące informacje: temat i termin planowanej lekcji, liczba uczestników, nazwa i numer szkoły, nazwisko nauczyciela, telefon kontaktowy. Lekcje prosimy zamawiać najpóźniej na 7 dni przed planowanym terminem.

Ewentualne odwołania zajęć należy zgłosić na 3 dni przed terminem.