Zabawa edukacyjna „Poszukiwanie marynarskiego skarbu”

Przed naszymi najmłodszymi zwiedzającymi trudne zadanie. Dawno, dawno temu dowódca kutra pościgowego „Batory” ukrył gdzieś w muzeum skarb. Przy pomocy różnorodnych zadań i łamigłówek mali poszukiwacze będą musieli odszyfrować kod, który zdradzi, gdzie jest skarb. Poprzez zabawę dzieci poznają historię Marynarki Wojennej.

Zabawa jest przeznaczona dla dzieci klas I-VI szkół podstawowych

Czas trwania lekcji do 1.5 godziny

Cena 16 zł/osoby

Grupa min. 10 osób, maks. 25 osób

Jak zamawiać lekcje?

Lekcje należy zamawiać telefonicznie pod numerem Działu Edukacji i Promocji MMW:

58 620 13 81 wew. 22, 20 od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15 lub pod adresem e-mail: rezerwacja@muzeummw.pl

Zamawiając należy podać następujące informacje: temat i termin planowanej lekcji, liczba uczestników, nazwa i numer szkoły, nazwisko nauczyciela, telefon kontaktowy. Lekcje prosimy zamawiać najpóźniej na 7 dni przed planowanym terminem.

Ewentualne odwołania zajęć należy zgłosić na 3 dni przed terminem.